La Abadilla
Hotely a apartmány La Abadilla, všechna ubytování v La Abadilla
Doporučené hotely v La Abadilla
Zobrazit více + Méně -
Posada Semilla
Bº El Costal, 49 Santa Maria De Cayon, La Abadilla, Španělsko
Horká lázeň a rovná střecha k opalování jsou k dispozici v Posada Semilla La Abadilla, a Ayuntamiento de Penagos je 4 km daleko. Komfortní hotel je vybaven sejfem a restaurací.
Cabarceno Chalet Vacacional Casa Pedro La Abadilla
Carretera Guarnizo-Villacarriedo S/N. Urb. La Florida, 9., La Abadilla, Španělsko
Vila Cabarceno Chalet Vacacional Casa Pedro La Abadilla je umístěna 4 km od Přírodní park Cabarceno, je 4-ložnicové ubytování s terasou. Zahrnuje kuchyňku a 2 koupelen.